Віримо в команду! | ПФК "Сумы"

Віримо в команду!

ПРОТОКОЛ МАТЧУ

«Суми» – «Волинь» 0:7 (0:2).

28.03.2019. м. Луцьк. Стадіон «Авангард». Початок о 16:00. 1 600 глядачив. +7°C.

Голи: Горопевшек (13), Хагназарі(33, 57), Бартуловіч(61, пен), Волошинович(62, 85), Климець (90+2).

«Суми»: Зеленський, Веремєєв, Божий, Андрусенко, Радомський (Безродній, 65), Кушнаренко, Курусь, Шаповаленко, Гречихін (Яцюченко, 35), Буряченко, Попов (Островерх, 63).

Запасні: Друзь.

Головний тренер: Олег Лутков.

«Волинь»: Когут, Петько, Горопевшек, Болденков, Цюпа (Волошинович, 46), Курко, Бартуловіч (Зінкевич, 66), Хагназарі (Козьбан, 67), Кожанов (Климець, 58), Западня, Карпенко (Ульянов, 69).

Запасні: Воробей, Маткобожик.

Головний тренер: Андрій Тлумак.

Попередження: Шаповаленко (26), Веремєєв (39) – Цюпа (27).

 

      Головний результат цієї гри є те, що команда стартувала у весняній частині чемпіонату. Нашим суперником була команда укомплектована гравцями з досвідом гри в українській прем’єр-лізі. Наша ж команда зібралася два тижні тому, і у своїй основі укомплектована молодими гравцями. Триває селекційна робота, і найближчим часом будуть підписані нові гравці, які повинні посилити команду. Зіграність в лініях і фізичну підготовку наша команда покращуватиме по ходу чемпіонату.

     А по грі, можна сказати що гідно зігравши перший тайм, створюючи моменти, в другому таймі нашій команді не вистачило функціональної підготовки. Але керівництво, тренерський штаб і команда працюють щоб перемоги прийшли як можливо скоріше. Ми в це віримо!