Важливо (оновлено) | ПФК "Сумы"

Важливо (оновлено)

    На адресу клубу поступає чимало дзвінків як зі сторони преси, так і зі сторони вболівальників з приводу останніх новин, які оприлюднили в засобах масової інформації, а саме – КДК позбавив професійного статусу ПФК “Суми”. З огляду на це, вважаємо за необхідне прокоментувати:

  1. ПФК “Суми” не отримував жодного рішення КДК ФФУ, мало того не було жодного повідомлення про розгляд даного питання та запрошення представників клубу на засідання
  2. ПФК “Суми” не отримував жодного рішення Ради ліг, органу який уповноважений на прийняття рішення стосовно позбавлення професійного статусу клуба
  3. ПФК “Суми” не використовував свого права на апеляційне оскарження рішення, так як його не отримував

    Окрім того, ПФК “Суми” не може надати коментар стосовно інших осіб, які за інформацією ЗМІ отримали дискваліфікацію, так як жоден із них не має трудових відносин з нашою командою.

    Шановні вболівальники та працівники ЗМІ, аналізуючи “викид” інформації використовуйте офіційні джерела, сайти – ФФУ та ПФЛ.

    Професійний футбольний клуб “Суми” продовжує підготовку до матчу проти команди Дніпро-1, який відбудеться завтра і закликає всіх вболівальників підтримати нашу команду.

   Після отримання рішення КДК, ПФК Суми опублікує його на сайті, а також усі матеріали на підставі яких приймалось таке рішення. Наш клуб відкритий для вболівальників, а тому у вас буде змога оцінити всі матеріали і зробити власні висновки.