“Суми” розпочинають сезон з перемоги | ПФК "Сумы"

“Суми” розпочинають сезон з перемоги

В 1 турі Першої ліги україни з футболу ПФК “Суми” на виїзді здолали “Гірник-Спорт” з міста Горішні Плавні. Господарі поступилися з рахунком 1:2.

За “гірників” на 36-й хвилині відкрив рахунок Євгеній Лозовий, покотивши м’яч в ворота з-за меж штрафного майданчику.

Вже в другому таймі сумчанам знадобилось лише 3 хвилини ігрового часу, щоб вийти вперед: на 65-й хвилині Вадим Яворський головою замкнув навісну передачу та відправив м’яч в ворота своєї колишньої команди; а на 68-й знов після небезпечної передачі з правого флангу “Суми” вийшли вперед після точного пострілу в “дев’ятку” від Вадима Бовтрука – новачка команди, який вдало вийшов на заміну.

Наступний матч ПФК “Суми” проведуть на домашній арені проти “Зірки” (Кропивницький) в рамках 2 туру Першої ліги. Матч відбудеться в суботу, 28 липня.