Матч завершено. “Суми” – “Інгулець” 0:1 | ПФК "Сумы"

Матч завершено. “Суми” – “Інгулець” 0:1

Нашій команді знову не вдалося заробити турнірних очок та реалізувати хоча-б один гольовий момент. Єдиний гол у сьогоднішньому матчі на 40 хвилині забив нападник Інгульця Олександр Акименко – це був його ювілейний сотий гол в Першій лізі.

“Суми” – “Інгулець” 0:1
Гол: 
Акименко ’40
“Суми”: Штанько, Кохія, Медведь, Квачов, Лиховидько, Гаращенков, Загинайлов, Бовтрук, Савін, Яворський
“Інгулець”: Ганєв, Солдат, Запорожець, Клименко, Мішуренко, Кен, Коваленко, Акименко, Кучеренко, Ковальов, Лупашко

Свідомо чи несвідомо, але y наші хлопці перший тайм провели від оборони. І на контратаках у них виходило грати гостро. Важко сказати, чим би все закінчилося для гостей, якби не Ганєв, що по ходу гри зробив ряд сейвів. Причиною труднощів для “Інгульця” стала його оборона, яка залишала багато простору сумчанам на своїй половині. Але господарів, крім іншого, підводила також реалізація. Петрівці ж свій, по суті, перший серйозний момент втілили в гол: Акименко відгукнувся на закидання з глибини, виграв забіг у захисника і проштовхнув м’яч повз воротаря.

Після перерви ми зуміли нав’язати ту гру, яка потрібна нам, а не супернику. Здорово діяли фланги, проте замикати в штрафній постійно виявлялося нікому. А якщо у когось і виходив непоганий удар, то опинявся він або неточним, або на нього реагував Ганєв.

У підсумку, час матчу закінчився раніше, ніж “Суми” зуміли таки забити. “Інгулець” відстояв мінімальну перевагу, витративши на це в атаці мінімум зусиль.

 

Повний запис матчу: 

 

Ми в соціальних мережах: FacebookInstagramYouTube.