ПФК “Суми” – СК “Дніпро-1”. Післяматчевий коментар С. Золотницького | ПФК "Сумы"

ПФК “Суми” – СК “Дніпро-1”. Післяматчевий коментар С. Золотницького

Післяматчева прес-конференція головного тренера ПФК «Суми» Сергія Золотницького:

– Сьогодні ми поступилися по всіма компонентах гри: по загальному руху, думці, швидкості. Єдине, що сьогодні – набігалися, але це не приносить радощів. Почали нервово, потім вирівняли гру, але все одно пропустили два голи. Хоча також створювали моменти, але позначився клас суперника. Ми поступаємось в усіх компонентах гри, так що підсумок матчу очевидний.

– У команди були дві перемоги на старті, після чого вже четверта поразка. Це щось закономірне?

– В кінці минулого сезону ми провели досить непоганий відрізок матчів, але тоді у нас був збалансований склад. Зараз ми втратили весь захист, багатьох основних гравців, а заповнити втрати якісно ми не зуміли. До того ж, не так як хотіли укомплектувалися і провели передсезонні збори. Перші ігри ми провели ще на емоціях, а зараз, звичайно, важко буде виходити з цього становища. Тим більш, бачите, в наші ворота залітає практично все – суперники нас карають за будь-яку помилку.

– А який зараз рівень готовності команди?

– На сьогоднішній день нульовий виходить.

– На когось з суперників персонально перед матчем ви особливо звертали увагу?

– Ми готуємося до всіх матчів, і звичайно переглядаємо і вивчаємо суперника. Але звичайний футбол – це не комп’ютерна гра. Я повторюся, ми програли у загальному класі команди, і це було дуже суттєвим.

– Як будете виходити з цієї ситуації?

– Будемо виправлятися. У нас на це є час. Хлопці все розуміють і стараються.

 

 

 

Ми в соціальних мережах: FacebookInstagramYouTube.