Сумнівні рішення арбітра в матчі Оболонь-Бровар - ПФК Суми

В матчі 4 туру Першої ліги (5.08.17) Оболонь-Бровар - ПФК Суми ( 2:1) арбітр поєдинку Юрій Іванов допусти на нашу думку помилкові рішення, які вплинули на рахунок матчу.

На 47 хвилині гри після прострілу гравця Оболоні мяч в карному майданчику Сум потрапив у зовнішню частину ступні Сергія Лиховидька, однак рефері вказав на 11-метровий удар.

На початку другого тайму за рахунку (1:0), коли сумчани йшли в котратаку, гравець Оболонь-Бровар Василь Продан не встигав за Лиховидьком, та свідомо вдарив його ззаду по ногах , Юрій Іванов призначив штрафний удар, однак не показав гравцю господарів жовту карту, чи не через те , що в Першому таймі Продан на 44-й хвилині вже отримав перше попередження?

На 60-ій хвилині матчу Мединський набігав на подачу з лівого флангу і мав пробивати головою в ворота Оболоні, знаходячись в воротарському майданчику, та його обома руками просто виштовхнули за межі поля, арбітр після цього просто показав на кутовий.

Категория: Разное

Дата: 06.08.2017