Бобров та Лебеденко в збірній 1-го туру Першої ліги


Сайт Sportarena.com назвав символічну збірну 1 туру Першої ліги, до якої потрапили і гравці ПФК Суми Владислав Бобров та Олександр Лебеденко.

"Охтирчани навіть після втрати братів Пасічів, Лозового, Сондея і Арвеладзе зберегли боєздатність - вони провели достатньо небезпечних атак, щоб розраховувати на успіх, проте самовідданість команди з обласного центру вирішила долю зустрічі. Особливо хочеться відзначити Боброва: в попередній команді він не так часто грав в основі, а тут в дебюті отримав повноваження в центрі оборони і чудово відіграв у своїй зоні. Виграв багато боротьби, перехопив безліч подач, встигав на підстраховці, адже суперники багато атакували через лівий фланг оборони гостей, і там універсалу Богачову потрібна була допомога."Важка битва в півзахисті Дербі Сумщини - це справжнє випробування для команди гостей, яка значно більше оновила склад. Якби не повернення клубної легенди Лебеденко, сумчанам в Охтирці було б зовсім важко. Олександр відзначався мобільністю, видав кілька дивовижних передач і плідно відпрацював в центрі поля.
Форвард на заміну: Ілля Близнюк давно знає Артура Каськова ще по роботі в рідному Запоріжжі, а сам форвард, в свою чергу, вже грав у Сумах. Але його повернення запам'ятається всім надовго - в першому ж матчі він забив переможний м'яч у обласному дербі, так що сповна виправдав довіру і заслужив славу «Джокера туру».

Категория: Разное
Дата: 19.07.2017
Теги:

Новости по теме:
Лента новостей

Блоги

Эксклюзивный информационный партнер:


▲ Вверх