5 липня м.Одеса, 17:30
тренувальна база "Чорноморець"

ФК "Чорноморець" - ПФК «Суми» - 5:0

Голи:
Хобленко (32-пенальті, 45), Яворський (68, 90), гравець на перегляді (87-пенальті).

ФК Чорноморець: 1-й тайм — Смородін, Люлька (гравець на перегляді, 8), Азацький, три гравця на перегляді, Ковалець (гравець на перегляді, 29), Мусолітін, Третьяков, Татарков, Хобленко;
2-й тайм — Каневцев, Веремєєв, Петько, Щетинін, гравець на перегляді, Серденюк, Мурашов, Сільвіо (Машнін, 71), Яворський, гравець на перегляді (Попов, 71), Барилко (гравець на перегляді, 71).

ПФК Суми: Штанько (гравець на перегляді, 87), Муховиков, Душин , Грищенко, гравці на перегляді

На заміну виходили: Лиховідько, Галенко, Лісовий, Луговий, гравець на перегляді.

ПФК Суми провів свій контрольний поєдинок проти команди Прем'єр-ліги одеського "Чорноморця".

Перший тайм одесити грали основним складом, а в сумчан більшість гравців були потенційними новачками. Перші тридцять хвилин ПФК Суми зумів втримати натиск господарів, провівши декілька гострих контратак, які могли закінчитися взяттям воріт. В одному з моментів Грищенко небезпечно пробивав в дальній кут воріт, однак воротар одеситів зіграв надійно. На 32 хвилині сумчани заробили необовязковий фол в своєму карному майданчику і арбітр призначив одинадцятиметровий удар, який успішно реалізував Хобленко. Під завісу тайму той же Хобленко подвоїв перевагу своєї команди - 2:0.

В другому таймі Чорноморець вийшов іншим складом, натомість сумчани продовжили поєдинок тими ж гравцями, зробивши лише три заміни. Свіжими силами господарі дотисли суперника тричі вразивши ворота Сум. У підсумку 5:0 і тренерський штаб сумчан отримав хорошу інформацію щодо нових гравців та подальшої селекційної роботи.
Категория: Товарищеские матчи

Дата: 05.07.2017