Анатолій Безсмертний - найкращий тренер 33-го туру

Наш сьогоднішній лауреат у Першій лізі – головний тренер ПФК «Суми» Анатолій Безсмертний. 

Його підопічні завдали поразки «Інгульцю» на його полі, зробивши важливий крок до збереження першолігової прописки.

1. Номінальний результат команди – 5 (важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова)
Важко переоцінити важливість цієї перемоги – без неї команда, напевно, достроково вилетіла б із Першої ліги. До того ж, для сумчан, які зловживають нічийними результатами, важливо було проявити волю до перемоги й здолати «Інгулець», який, напевно, хотів краще зіграти останній домашній матч сезону.

2. Труднощі в вишикуванні та керуванні підопічними – 4(травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини)
У гостей були проблеми, однак плюси переважили – повернулися після дискваліфікації основні захисники, які мали змогу відпочити, залишилися в строю провідні гравці.

3. Майстерність в роботі з кадрами – 5(гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі)
Зважаючи на чергові перебудови у захисті, травма Жука могла поставити хрест на сподіваннях сумчан уже в дебюті. Утім, перебудови виявилися вдалими, а універсалізм досвідченого Богачева зробив свою справу.

4. Тренерська майстерність – 5(різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору)
Сумчани використали свою незмінну тактику, однак по ходу матчу вдало використовували простір і здійснювали дуже швидкий перехід від оборони в атаку. У господарів було багато шансів зрівняти рахунок, однак самовідданість сумчан компенсувала їхні недоліки та помилки.

5. Накопичувальний критерій – 4(якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки)
Після нічиєї з «Геліосом» це другий поспіль успішний результат для сумчан, але, що значно важливіше, вони демонструють навесні значно успішнішу, ефективнішу гру. Без цього сподівань на уникнення вильоту взагалі б не було.

Лауреат 33-го ігрового дня в номінації «Тренер туру»: 
Анатолій Безсмертний (ПФК «Суми»)
Середній бал – 4,6

Категория: Разное
Дата: 29.05.2017
Теги:

Новости по теме:
Лента новостей

Блоги

Эксклюзивный информационный партнер:


▲ Вверх