ПФК "Суми" провів зірковий урок футболу на Ювілейному. ФОТО. ВІДЕО

Футбольний клуб «Суми» приєднався до всеукраїнського проекту «Зіркові уроки футболу», та провів урок фізкультури для учнів сумської школи №7.

Школярі відчули себе справжніми футболістами, побувавши в роздягальні команди, та вийшовши на головну арену міста – стадіон «Ювілейний», де і проходив урок футболу.

Заняття проводили воротар сумчан Артем Штанько, захисник Вадим Жук та півзахисник Богдан Душин.

Урок розпочався з розминки та роботою з м’ячем, після цього провели спортивні естафети. І на останок діти поділилися на дві команди та пограли у футбол разом з футболістами ПФК Суми. Під кінець футбольного уроку на стадіон прибула вся команда ПФК «Суми». Гравці подарували дітям призи від Професіональної футбольної ліги та спонсорів – м’ячі JAKO, солодкі напої та футболки від ТМ Живчик та зошити від ТМ «Школярик». Після фото сесії з футболістами школярі з цікавістю спостерігали з трибун за тренуванням ПФК Суми.

«Хочемо подякувати футбольному клубу, що запросили нас на цей красивий стадіон. Діти слідкують за футболом і їм приємно прийти сюди і взяти участь в такому заході. Таке тренування з футболістами-професіоналами дуже позитивно вплине на їх майбутнє», - розповів вчитель фізкультури школи №7 Станіслав Корсун.

«Для мене це перший подібний досвід. Я думаю, коли закінчу грати у футбол почну працювати з дітьми, для мене це більш цікаво, ніж, наприклад, робота у професійній команді, хочеться навчати їх, спостерігати як вони розвиваються»,- зазначив захисник команди ПФК Суми Вадим Жук.

Це вже другий урок футболу, який ПФК Суми проводить для учнів міста. Минулого року в цьому  заході взяла участь школа №23.

«Зіркові уроки футболу» - Всеукраїнський проект клубів Професіональної футбольної ліги, має на меті через гру пізнавати базові людські цінності –  дружбу, чесність, справедливість, повагу, відданість, пробудити у дітей інтерес до футболу та спорту. 

Відеосюжет каналу UA:Суми


Повний фоторепортаж можна переглянути за посиланням https://vk.com/album-23499386_244730441
Категория: Разное

Дата: 04.05.2017
Теги:

Новости по теме:
Лента новостей

Блоги

Эксклюзивный информационный партнер:


▲ Вверх