ПФК «Суми» - ФК "Авангард" м.Краматорськ – 0:0

ПФК «Суми»:
Штанько (Литвиненко 46'), Жук (Комлєв 65'), Захарченко, Стеценко, Іванов (Савін 69'), Захаревич (Олійник 65'), Муховиков (Ігнатенко 60'), Крапивний, Недоля (Луговий 69'), Душин (Коновалов 46'), Яровенко (Жаріков 60')

ФК Авангард:
стартовий склад: Полтавцев, Воробей, Лобов, Бринько,  Ульянов,Полюлях,  Малиш, Собко, Швець, Тимофєєнко, Агапов

ПФК Суми зіграв свій останній контрольний поєдинок перед початком весняної частини чемпіонату України.

Матч проти краматорського Авангарду був небагатим на гольові моменти, однак сумська команда протягом всього поєдинку контролювала гру, змушуючи суперника постійно оборонятися на власній половині поля. Підопічним Анатолія Безсертного не вистачало лише загострень біля воріт краматорців, однак як виправдання можна назвати те, що більшість гравців, які виходили сьогодні на поле, приєдналися до тренувального процесу лише 10 днів тому, а деякі й пізніше. Тож тепер команді доведеться "зіграватися" вже по ходу чемпіонату.

В першому таймі варто відмітити реальний гольовий момент у "Сум", коли подачу з лівого флангу від Захаревича головою замикав Жук у кільком метрах від лінії воріт, однак м'яч потрапив у голкіпера.

В другому таймі краматорці відповіли небезпечним епізодом, удар з кутового замкнув один з гравців Авангарда – м'яч пролетів поруч з лівою стійкою воріт.Небезпечні дальні постріли у виконанні Коновалова та Олійника могли стати результативними, але вони були трохи неточними.

У підсумку - 0:0, команда йде на вихідні і вже  14-го березня розпочне підготовку до матчу з "Тернополем".
Категория: Товарищеские матчи

Дата: 11.03.2017