Навчально-тренувальний збір триває


Футбольний клуб «Суми» продовжує підготовку до весняної частини Чемпіонату України в Першій лізі. 

Тренування проходять у двохразовому режимі: зранку футболісти займаються на полі ФЦ "Барса", а ввечері - на паркеті легкоатлетичного манежу.

Сьогодні на ранковому зібранні, головний тренер Володимир Лютий оголосив гравцям, що незважаючи на всі негаразди, команда ПФК "Суми" продовжить виступи в Чемпіонаті України. "Якщо найближчими днями ми не отримаємо фінансову підтримку від китайських інвесторів, то вже з понеділка у команди може з'явиться новий спонсор і з вами підпишуть котракти", - звернувся Володимир Іванович до гравців.

Попри всі фінансові труднощі, тренувальний процес продовжується. 25 лютого, о 12-00 на "Барсі" заплановано спаринг-матч з командою "Спартак-Сумбуд".

Наразі в тренувальному процесі задіяні 19 гравців, з яких 7 знаходяться на контракті: Дмитро Богачов, Олег Бородай, Олександр Ігнатенко, Олександр Литвиненко, Артем Меркушов, Дмитро Жаріков та Владислав Кабанюк.

Новачками команди можуть стати: Дмитро Крапивний, Ярослав Захаревич, Єгор Луговий, Артем Штанько, Олександр Яровенко, Богдан Душин, Богдан Суходуб, Владислав Зрибняк, Іван Комлєв, Ярослав Сидоренко, Ярослав Биков та Олег Кириленко.
Категория: Разное
Дата: 23.02.2017
Теги:

Новости по теме:
Лента новостей

Блоги

Эксклюзивный информационный партнер:


▲ Вверх