Післяматчеві коментарі тренерів команд
Коментар головного тренера ПФК «Суми» Володимира Лютого:
- Ви бачили, що в першому таймі виступали гравці, які сильніші. Ми з тренерами Барси обговорили цей момент, щоб вони теж перший тайм грали основним складом. На такому полі сьогодні було важко, на даний момент мене наша гра влаштовує, бачу, як футболісти мислять, як вони рухаються. 

Сподобалися і гравці «Барси» ,вони в першому таймі старалися. У нас також багато молодих гравців на перегляді і сумчани для нас в пріоритеті. Поки рано говорити, хто в нас буде в команді, багато футболістів зараз повернуться з Європи, будемо спостерігати за ними. Ми не поспішаємо. У нас вже є 10-12 чоловік, які відповідають рівню Першої ліги, з якими можна далі працювати. Завтра ми проведемо двосторонню гру, потім буде спаринг 4-го лютого і тоді визначимося , кого візьмемо на збір до Туреччини. 


Коментар головного тренера ФК «Барса U-19» Олександра Ігумнова:
Хотілося б зіграти десь 5 таких матчів. Вони були б для нас корисніші, ніж для ПФК «Суми». Грали двома складами, подивилися в цих погодних умовах нашу координацію, мислення,бійцівські якості.  


Я побачив, як команда може оборонятися, намагалися нав’язати боротьбу, але поки ми ще U-19 . Ті з наших гравців, хто до цього тренувався з ПФК Суми цей сезон будуть закінчувати у Барсі. В чемпіонаті України ми зараз посідаємо 3-тє місце в групі. По закінченні сезону будемо тільки сприяти, якщо вони будуть потрібні ПФК Суми.   
Категория: Пресс-конференции

Дата: 02.02.2017
Теги:

Новости по теме:
Лента новостей

Блоги

Эксклюзивный информационный партнер:


▲ Вверх