2 лютого 2017р. м.Суми, 18:00

ПФК "Суми" - ФК "Барса U-19" - 4:0

Голи: гравці на перегляді 45'+1', 75', 80', автогол 84'

ПФК "Суми":
Перший тайм: Литвиненко, Бородай, Богачов, Ігнатенко, Меркушов, Жаріков, гравці на перегляді
Другий тайм: гравці на перегляді

Поєдинок проходив в екстирмальних умовах, поле було дуже слизьким, тому команди довго адаптувалися до екстримальних умов і зосередились на контролі м'яча. Небезпечні моменти виникали біля обох воріт, та льодяне покриття завадило їх реалізації. З середини першого тайму гравці ПФК "Суми" змусили команду футбольного центру перейти в оборону, а на останніх секундах першої половини матчу з-за меж штрафної точним ударом в дальню дев'ятку відзначився потенційний новачок команди.

Другий тайм обидві команди грали іншими складами. У "Сум" одинадцятку склали всі футболісти, які знаходяться на перегляді.

Один з таких на 75 хвилині успішно замкнув простріл з правого флангу та подвоїв рахунок. Через п'ять хвилин результат став 3-0. Воротар Барси впорався з дальнім ударом, відбивши м'яча перед собою, однак, на добиванні першим був ще один новачок "Сум", який влучно поцілив кулястого у сітку.

На 84 хвилині чергова атака ПФК Суми знову стала результативною. Богдан Душин вирвався з опіки захисників суперника і, виходячи сам-на-сам з воротарем, віддавав поперечний пас на свого партнера, м'яч потрапив до гравця Барси і від нього залетів в ворота. В підсумку 4:0 - перемога ПФК "Суми".

Завтра, 3-го лютого, сумчани проведуть ранкове тренування на Барсі, а ввечері відвідають тренажерний зал.

У суботу, 4 лютого ПФК "Суми" зіграє на полі "Барси" товариський матч з ФК "Вікторія" с.Миколаївка. Початок о 12:00

Фото та відеорепортаж матчу Суми - Барса очікуйте найближчим часом.