Дмитро Богачов: «Відчуваємо зміни в кращу сторону»

Про підготовку до весняної частини чемпіонату України та про зміни, які відбулися з приходом нового керівництва прес-службі клубу розповів капітан команди Дмитро Богачов.

Діма, команда вийшла з відпустки, з яким настроєм приступаєш до роботи?

- Радий, що вийшли з відпустки, була різна інформація щодо майбутнього існування команди. Добре, що клубом зацікавилися люди, у яких серйозні наміри – і це головне. Ми всі скучили за футболом, за тренуваннями. Зараз все проходить в звичному для підготовчого етапу режимі: селекція, ротація основи ,підбір нових гравців. Все робиться для того, аби виконати поставлене завдання – посісти не нижче 6-го місця в турнірній таблиці. Зараз всі намагаються проявити себе, показати свої кращі сторони.

Як працюється з новим тренерським штабом?

До цього мені не доводилося працювати з цими тренерами. Зараз вони спостерігають не лише за тими, хто знаходиться на перегляді, а й за нами, у кого контракт з ПФК Суми.  Адаптуємося під режим та вимоги, які ставить головний тренер. Це висококваліфіковані спеціалісти, за плечима у яких багато досвіду. Зараз триває селекція, тому більшість тренувань є ігровими. До закордонного збору у нас ще будуть контрольні матчі, після яких тренери вирішать, хто поїде з командою до Туреччини. Через морозну погоду поки що працюємо в залах педуніверситету і легкоатлетичного манежу.

Змінилося і керівництво клубу. Як це вплинуло на команду?

Все одразу неможливо змінити, однак вже є певний прогрес – покращилися наші умови проживання та харчування, коли буде визначений склад команди - вирішуватимуться питання з екіпіровкою та інвентарем для тренувань. У інвесторів амбіційні плани, щоб все це втілити в життя потрібен час. Зараз все потупово змінюється в кращу сторону. Багато що залежить від футболістів, та від того, який рівень футболу вони покажуть.

Яка зараз атмосфера у команді?
Виходячи з того, що було оголошено тренерським штабом та новим керівництвом клубу, у всіх нас з’явилося бажання працювати і виступати за ПФК Суми.  В такому місті і з таким стадіоном команда повинна бути обов’язково.
Категория: Интервью
Дата: 01.02.2017
Теги:

Новости по теме:
Лента новостей

Блоги

Эксклюзивный информационный партнер:


▲ Вверх