ПФК "Суми" зіграє з "Нафтовиком"

У неділю, 29 січня, на полі футбольного центру «Барса» відбудеться товариський матч між ПФК «Суми» та ФК «Нафтовик-Укрнафта» м.Охтирка. Початок матчу о 10-00.

Сьогодні у сумської команди розпочався навчально-тренувальний процес з новим тренерським штабом – головним тренером Володимиром Лютим та його помічниками – асистентом Юрієм Кулішем та тренером з воротарів Сергієм Краковським.
 
Команда провела ранкове та вечірнє тренування на футбольному полі зі штучним покриттям ФЦ «Барса».  На селекційному зборі були присутні 18 гравців, з яких шестеро зараз знаходяться на контракті у клубі – Дмитро Богачов, Олександр Литвиненко, Олександр Ігнатенко, Владислав Кабанюк, Дмитро Жаріков та Олег Бородай. Євген Кравчук та Артем Меркушов, які теж офіційно є гравцями «Сум» повинні приєднатися до навчально-тренувального процесу найближчим часом. 

Більшість гравців, які були сьогодні на перегляді – вихованці сумського футболу, деякі вже виступали раніше за команду городян. Найближчим часом до тренувань приєднаються нові футболісти.  У планах команди – провести декілька контрольних матчів у Сумах, а потім вирушити на двотижневий збір до Туреччини. Дати перебування за кордоном наразі уточнюються. 


Категория: Анонсы
Дата: 28.01.2017
Теги:

Новости по теме:
Лента новостей

Блоги

Эксклюзивный информационный партнер:


▲ Вверх