Післяматчева прес-конференція Володимира Мазяра

Головний тренер Народного Клубу "Верес" Володимир Мазяр після вольової перемоги над ПФК "Суми" (2:1) подякував команді за працю на футбольному полі, а вболівальникам - за палку підтримку.

- Сьогодні буде, мабуть, найкоротша прес-конференція. Я просто хочу подякувати команді. На такому полі, до того ж пропустивши гол... Знаєте, коли я працював у "Сталі" - там був віце-президент Микола Семенович Колючий. Він казав: "На льоду усі команди рівні". Так от - сьогодні поле вирівняло все. Але у нас було бажання. За таке бажання, за такий другий тайм, за таку працю на футбольному полі - футболісти заслужили на пошану.Окремо також хочу відмітити наших вболівальників. В таку погоду вони створили святкову атмосферу і увесь матч нас підтримували. Це було приємно.В той же час ми сюди навіть не змогли доїхати своїм автобусом. Хочу подякувати "Сумам", які нас підібрали дорогою. Поки маємо те, що маємо. Маємо хорошу команду. І це - факт.

- Павло Кікоть після матчу сказав, що "Верес" переміг на класі. Чи погоджуєтеся?
- На такому полі клас вирівнюється. Клас - це коли на траві, з тактичними схемами... А коли на першому місці бажання - то виграє більше бажання.

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне) 
Категория: Пресс-конференции
Дата: 14.11.2016
Теги:

Новости по теме:
Лента новостей

Блоги

Эксклюзивный информационный партнер:


▲ Вверх