Післяматчевий коментар Павла Кікотя
Гру «Буковина» - «Суми» (1:0) прокоментував головний тренер гостей Павло Кікоть.

- Дуже прикро, що ми сьогодні програли. На початку матчу ми втратили м’яча у нашій зоні – пенальті. Потім хлопці намагалися вирівняти гру. Нам щось вдавалося зробити в атаці – влучили у поперечину. Були у нас інші слушні нагоди для того, щоби зрівняти результат. У другому таймі на жаль, було вилучення, яке забрало сили у наших футболістів. Нам, на жаль, не вдалося зіграти унічию.
 
Прикро, що наступного матчу, який відбудеться вже через три дні, через попередження та вилучення не зможуть зіграти троє наших виконавців. Ми отримали поразку та кадрові проблеми.

- Кого можете відзначити у складі своєї команди та «Буковини»?
- Ми слідкували за «Буковиною». Мені дуже імпонує чернівецька команда. «Буковина» - один із небагатьох колективів, який грає у футбол. Гравцям, можливо трохи не вистачає досвіду. Є певний технічний брак, однак команда намагається грати у футбол. Тому я би не став когось виділяти. Добре грала уся чернівецька команда. Щодо нас, то я не звик когось виокремлювати. Грають на полі, помиляються та виправляють помилки усі виконавці. Я подякував усім хлопцям, насамперед, за самовіддачу. 

Категория: Пресс-конференции
Дата: 06.11.2016
Теги:

Новости по теме:
Лента новостей

Блоги

Эксклюзивный информационный партнер:


▲ Вверх