Литвиненко та Брікнер - в збірній 13 туру Першої ліги
Інтернет видання Sportarena визначило кращих гравців попереднього туру чемпіонату. Вже другий тур поспіль в збірній туру - воротар ПФК Суми Олександр Литвиненко.

"Завдання у воротаря сумчан було непростим - вистояти на полі статусного, але розлюченого останніми невдачами суперника. Роботи у нього було чимало (Олександр потягнув кілька прицільних ударів - як здалеку від Семенини, так і з близької відстані від Ямполя). Його втручання було доленосним, адже реалізуй суперники пенальті в кінцівці, однієї з головних сенсацій туру могло б і не бути." - зазначає Sportarena.

До збірної туру також потрапив півзахисник ПФК Суми Іван Брікнер.
 
"Брікнер стрімко прогресує і стає одним з найпомітніших півзахисників Першої ліги. У Черкасах проти висококласного опонента Іван проявив свої найкращі якості. Це він чудовою розрізною передачею вивів на ударну позицію Гребенюка, після чого той відкрив рахунок. Він же заробив штрафний, який результативно виконанав Ігнатенко. Також Іван вів розпасовку і організовував відбір, а ще сам погрожував чужим воротам."Категория: Пресса о нас
Дата: 12.10.2016
Теги:

Новости по теме:
Лента новостей

Блоги

Эксклюзивный информационный партнер:


▲ Вверх