Рекордні 12 голів на двох, і всі на честь прийдешнього 120-річчя Сумського НВО! - 26 Сентября 2016 - ..:: ПФК «Сумы» | Официальный сайт ::..
Рекордні 12 голів на двох, і всі на честь прийдешнього 120-річчя Сумського НВО!

24 вересня ФЦ «Барса» прийняв на своїх просторах давніх знайомих: команду СНВО «Флагман» та збірну місцевих «акул пера та мікрофона», які вже понад п’ять років зустрічають власні професійні свята на футбольному полі. Цьогорічний День машинобудівника винятком не став і подарував як гравцям, так і вболівальникам цілий каскад неперевершених емоцій. Ще б пак, протягом матчу забито дванадцять приголомшливих голів! І це, до речі, рекорд. Стільки під час своїх товариських матчів машинобудівники та журналісти ще не забивали! На чиєму ж рахунку більше?

Понад півсотні любителів активного дозвілля вирішили провести попередній суботній ранок у компанії з «флагманівцями» та медійниками, для яких шкіряний м’яч вже давно перетворився на незмінного супутника їхніх професійних свят – Днів журналіста та машинобудівника. І треба визнати: не помилилися, адже такої результативної і напруженої гри між цими командами вони ще не бачили! Ця година футболу стовідсотково надовго запам’ятається і футболістам, і їхнім командам підтримки.

Перші хвилини матчу дали всім зрозуміти: гра простою не буде. Представники ЗМІ виявилися у прекрасній формі, наче годинниковий механізм діяли і сумські машинобудівники. Тож відразу стало ясно: переможе той, на чиєму боці цього разу буде фортуна. А вона, як відомо, пані дуже непередбачувана і примхлива.

Перші шість хвилин команди безрезультатно гайсали полем, демонструючи свою спортивну фаховість, чим неодноразово примушували завмирати серця своїх шанувальників, аж поки удача не посміхнулася заводчанину Олександру Месхії. Він відкриває рахунок – 1:0 на користь «Флагмана»!

Цілу низку подальших спроб відправити шкіряного у браму медійників приголомшливо руйнував голкіпер ЗМІ. Що тут скажеш, просто-таки непробивною скелею виявився Роман Міненко, але, зрештою, він припустився помилки, якою філігранно скористався машинобудівник Євген Святишенко. На п’ятнадцятій хвилині м’яч знову заплутався у журналістських воротах.
Та довго спочивати на лаврах заводчанам не дозволити – буквально через лічені десятки секунд прилетів гол у відповідь. Рахунок розмочив представник медійної збірної Михайло Тощев.

Ще кілька хвилин напружених футбольних баталій, рясно приправлених скандуваннями на кшталт: «Треба гол!» «Наш «Флагман» – чемпіон!», і виходець із СНВО Роман Луценко скеровує чергового красеня у сітку «акул пера».
А далі справжнє бомбардування від сумських машинобудівників!!! 23-тя хвилина першого тайму – забиває Олександр Чегринець! 27-ма хвилина – свій другий гол яскраво реалізує Олександр Месхія! І, нарешті, за лічені секунди до перерви шкіряний знову опиняається у брамі журналістів. Плідним виявився удар «флагманівця» Анатолія Бойка! 6:1!!! Такого результату ще не було!!! Шанувальники просто у захваті!!! А от гравці ані радіти, ані засмучуватися не поспішали, бо попереду ще цілих півгодини, і як вони розвиватимуться – цілковита інтрига…

Наче як у воду дивилися. З початком другого тайму медійники ринулися у наступ. Четверта хвилина – у воротах заводчан «розписується» Олексій Мартинюк, за мить – Дмитро Ігумнов, ще за десять хвилин – наступне розчарування фанатів «Флагмана»… 6:4… Відрив невпинно скорочувався… Але невтомні вболівальники не здавалися, продовжуючи захриплими голосами викрикувати: «Обойди хоть всю планету, лучше «Флагмана» здесь нету!!!». В якості подяки за щиру підтримку – гідний презент! Андрій Ігнатенко відправляє сьомий за рахунком «привіт» у сітку представників місцевих мас-медіа!

А от феєричну крапку у даному товариському двобої поставив Роман Зайцев. 8:4 – «Флагман» знову тріумфує!!!
«Що ж… Приголомшлива гра! Їй сприяла навіть погода, котра замість обіцяного дощу подарувала нам ледь не справжнє літо, – зауважив перед церемонією нагородження капітан команди машинобудівників, генеральний директор ПАТ «Сумське НВО» Олексій Цимбал. – Програти ми просто не могли! Адже всі забиті голи – на честь нашого колективу і рідного підприємства, якому зовсім скоро виповниться 120 років».
З такої нагоди свої реалізовані м’ячі журналісти теж радо присвятили заводчанам. Вийшло вельми символічно: 12 голів – до 120-ліття підприємства.

«Якщо чесно, ми дуже хотіли перемогти, старалися. Проте здолати дух сумських машинобудівників, мабуть, неможливо. Однак не полишатимемо надії взяти реванш на День журналіста. Може, тоді фортуна буде до нас більш прихильною», – додав капітан збірної ЗМІ Григорій Рева.
За багаторічним звичаєм команда-переможець отримала кубок, точніше – залишила у себе, адже за всю історію футбольного протистояння флагманівці лише одного разу (на День журналіста-2014) давали його на збереження «акулам пера та мікрофона».
І, звісно ж, за прекрасну гру передбачалися пам’ятні подарунки. Власне, кращими футболістами за версією Сумського НВО цього разу визнані Роман Зайцев («Флагман») та Дмитро Ігумнов (ЗМІ). Їм підприємство підготувало не лише статуетки, що підтверджують їхній тріумфальний статус, а й місткі спортивні сумки – аби тренувань не пропускали та форму гарну підтримували.

Свої симпатії гравцям віддали і вболівальники. Їхніми улюбленцями, зокрема, стали представник колективу машинобудівників Олександр Месхія, який подарував фанатам подвійну радість, реалізувавши яскравий дубль, а також виходець із медійного середовища Володимир Лавський. Про презенти для них подбала профспілка «Машметал». М’ячі з автографами гравців кожної з команд – досить оригінально, чи не так?

Власних фаворитів обрали й журналісти. На їхню думку, титулів кращих виявилися достойними четверо футболістів: від заводчан – Сергій Підкуйко та Андрій Ігнатенко, а від медійників – Василь Бершов і Роман Міненко. На згадку про День машинобудівника-2016 вони одержали футболки з символікою Національного олімпійського комітету України.

Утім, на цьому ставити крапку зарано. З нагоди професійного свята та прийдешнього 120-річчя підприємства ПАТ «Сумське НВО» припасло для всіх футболістів, а також найбільш активних вболівальників ще кілька сувенірів: ювілейну книгу «Від Крайньої Півночі – до спекотних пустель» та квитки на матч «Олімпіка» з «Динамо», яких того ж таки дня приймав у себе красень-стадіон «Ювілейний».