Став відомий календар матчів Першої ліги сезону 2016/17 - 17 Июля 2016 - ..:: ПФК «Сумы» | Официальный сайт ::..
Став відомий календар матчів Першої ліги сезону 2016/17


16 липня відбулося жеребкування календарних матчів команд Першої ліги на новий футбольний сезон 2016-2017 рр. Перший поєдинок ПФК "Суми" зіграє на виїзді, 24 липня, проти київського "Арсеналу", а в першій домашній грі 30 липня сумчани прийматимуть новачка Першої ліги - рівненський "Верес".


Учасники Першої ліги сезону 2016-2017 рр.

«Арсенал» м. Київ
«Буковина» м. Чернівці
«Скала» м. Стрий, Львівська обл.
«Інгулець» с. Петрове, Кір-ка обл.
«Тернопіль» м. Тернопіль
«Суми» м. Суми
«Верес» м. Рівне
«Колос» с. Ковалівка, Київ-ка обл.
«Гірник-Спорт» м. Горішні Плавні
«Авангард» м. Краматорськ
«Полтава» м. Полтава
«Нафтовик-Укрнафта» м. Охтирка
«Оболонь-Бровар» м. Київ
«Черкаський Дніпро» м. Черкаси
«Миколаїв» м. Миколаїв
«Десна» м. Чернігів
«Геліос» м. Харків
«Іллічівець» м. Маріуполь


КАЛЕНДАР 
чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги сезону 2016/17 

1 тур 
24 липня 2016 р. 
Арсенал-Суми 
Полтава-Інгулець 
Оболонь-Бровар-Гірник-Спорт 
Іллічівець-Скала 
Миколаїв-Десна 
Нафтовик-Укрнафта-Авангард
Черкаський Дніпро-Колос
Геліос-Тернопіль 
Буковина-Верес 



2 тур
30 липня 2016 р.
Арсенал-Полтава
Інгулець  -  Оболонь-Бровар
Гірник-Спорт  -  Іллічівець
Скала-Миколаїв
Десна  -  Нафтовик-Укрнафта
Авангард-Черкаський Дніпро
Колос-Геліос
Тернопіль-Буковина
Суми-Верес


3 тур 
05.08.2016 
Оболонь-Бровар-Арсенал 
Полтава-Суми 
Іллічівець-Інгулець 
Миколаїв-Гірник-Спорт 
Нафтовик-Укрнафта-Скала
Черкаський Дніпро-Десна 
Геліос-Авангард 
Буковина-Колос 
Верес-Тернопіль 

4 тур
14.08.2016
Арсенал-Іллічівець
Полтава  -  Оболонь-Бровар
Інгулець-Миколаїв
Гірник-Спорт  -  Нафтовик-Укрнафта
Скала-Черкаський Дніпро
Десна-Геліос
Авангард-Буковина
Колос-Верес
Суми-Тернопіль


5 тур 
19.08.2016 
Миколаїв-Арсенал 
Іллічівець-Полтава 
Оболонь-Бровар-Суми
Нафтовик-Укрнафта-Інгулець
Черкаський Дніпро-Гірник-Спорт 
Геліос-Скала 
Буковина-Десна 
Верес-Авангард 
Тернопіль-Колос 


6 тур
26.08.2016
Арсенал  -  Нафтовик-Укрнафта
Полтава-Миколаїв
Оболонь-Бровар  -  Іллічівець
Інгулець-Черкаський Дніпро
Гірник-Спорт  -  Геліос
Скала-Буковина
Десна-Верес
Авангард-Тернопіль
Суми-Колос


7 тур 
03.09.2016 
Черкаський Дніпро-Арсенал
Нафтовик-Укрнафта-Полтава
Миколаїв-Оболонь-Бровар 
Іллічівець-Суми 
Геліос-Інгулець 
Буковина-Гірник-Спорт 
Верес-Скала 
Тернопіль-Десна 
Колос-Авангард 


8 тур
08.09.2016
Арсенал-Геліос
Полтава-Черкаський Дніпро
Оболонь-Бровар  -  Нафтовик-Укрнафта
Іллічівець-Миколаїв
Інгулець-Буковина
Гірник-Спорт  -  Верес
Скала-Тернопіль
Десна-Колос
Суми-Авангард


9 тур 
13.09.2016 
Буковина-Арсенал 
Геліос-Полтава 
Черкаський Дніпро-Оболонь-Бровар 
4. Нафтовик-Укрнафта-Іллічівець
Миколаїв-Суми 
Верес-Інгулець 
Тернопіль-Гірник-Спорт 
Колос-Скала 
Авангард-Десна 


10 тур
18.09.2016
Арсенал-Верес
Полтава-Буковина
Оболонь-Бровар  -  Геліос
Іллічівець-Черкаський Дніпро
Миколаїв  -  Нафтовик-Укрнафта
Інгулець-Тернопіль
Гірник-Спорт  -  Колос
Скала-Авангард
Суми-Десна


11 тур 
25.09.2016 
Тернопіль-Арсенал 
Верес-Полтава 
Буковина-Оболонь-Бровар 
Геліос-Іллічівець 
Черкаський Дніпро-Миколаїв
Нафтовик-Укрнафта-Суми
Колос-Інгулець 
Авангард-Гірник-Спорт 
Десна-Скала 


12 тур 
01.10.2016 
Арсенал-Колос 
Полтава-Тернопіль 
Оболонь-Бровар-Верес 
Іллічівець-Буковина 
Миколаїв-Геліос 
Нафтовик-Укрнафта-Черкаський Дніпро
Інгулець-Авангард 
Гірник-Спорт-Десна 
Суми-Скала 

13 тур
08.10.2016
Авангард-Арсенал
Колос-Полтава
Тернопіль  -  Оболонь-Бровар
Верес-Іллічівець
Буковина-Миколаїв
Геліос  -  Нафтовик-Укрнафта
Черкаський Дніпро-Суми
Десна-Інгулець
Скала-Гірник-Спорт


14 тур 
15.10.2016 
Арсенал-Десна 
Полтава-Авангард 
Оболонь-Бровар-Колос 
Іллічівець-Тернопіль 
Миколаїв-Верес
Нафтовик-Укрнафта-Буковина
Черкаський Дніпро-Геліос 
Інгулець-Скала 
Суми-Гірник-Спорт 


15 тур
22.10.2016
Скала-Арсенал
Десна-Полтава
Авангард  -  Оболонь-Бровар
Колос-Іллічівець
Тернопіль-Миколаїв
Верес  -  Нафтовик-Укрнафта
Буковина-Черкаський Дніпро
Геліос-Суми
Гірник-Спорт-Інгулець


16 тур
29.10.2016
Арсенал-Гірник-Спорт
Полтава-Скала
Оболонь-Бровар-Десна
Іллічівець-Авангард
Миколаїв-Колос
Нафтовик-Укрнафта-Тернопіль
Черкаський Дніпро-Верес
Геліос-Буковина
Суми-Інгулець


17 тур
05.11.2016
Інгулець-Арсенал
Гірник-Спорт  -  Полтава
Скала  -  Оболонь-Бровар
Десна-Іллічівець
Авангард-Миколаїв
Колос  -  Нафтовик-Укрнафта
Тернопіль-Черкаський Дніпро
Верес-Геліос
Буковина-Суми


18 тур
09.11.2016
Суми-Арсенал
Інгулець-Полтава
Гірник-Спорт  -  Оболонь-Бровар
Скала-Іллічівець
Десна-Миколаїв
Авангард  -  Нафтовик-Укрнафта
Колос-Черкаський Дніпро
Тернопіль-Геліос
Верес-Буковина


19 тур 
13.11.2016 
Полтава-Арсенал 
Оболонь-Бровар-Інгулець 
Іллічівець-Гірник-Спорт 
Миколаїв-Скала
Нафтовик-Укрнафта-Десна
Черкаський Дніпро-Авангард 
Геліос-Колос 
Буковина-Тернопіль 
Верес-Суми 


20 тур
19.11.2016
Арсенал  -  Оболонь-Бровар
Суми-Полтава
Інгулець-Іллічівець
Гірник-Спорт  -  Миколаїв
Скала  -  Нафтовик-Укрнафта
Десна-Черкаський Дніпро
Авангард-Геліос
Колос-Буковина
Тернопіль-Верес

21 тур 
18 березня 2017 р. 
Іллічівець-Арсенал 
Оболонь-Бровар-Полтава 
Миколаїв-Інгулець
Нафтовик-Укрнафта-Гірник-Спорт
Черкаський Дніпро-Скала 
Геліос-Десна 
Буковина-Авангард 
Верес-Колос 
Тернопіль-Суми 


22 тур
25.03.2017 
Арсенал-Миколаїв
Полтава-Іллічівець
Суми  -  Оболонь-Бровар
Інгулець  -  Нафтовик-Укрнафта
Гірник-Спорт-Черкаський Дніпро
Скала-Геліос
Десна-Буковина
Авангард-Верес
Колос-Тернопіль


23 тур 
01.04.2017 
Нафтовик-Укрнафта-Арсенал
Миколаїв-Полтава 
Іллічівець-Оболонь-Бровар 
Черкаський Дніпро-Інгулець
 Геліос-Гірник-Спорт 
Буковина-Скала 
Верес-Десна
 Тернопіль-Авангард 
Колос-Суми 

24 тур
08.04.2017
Арсенал-Черкаський Дніпро
Полтава  -  Нафтовик-Укрнафта
Оболонь-Бровар  -  Миколаїв
Суми-Іллічівець
Інгулець-Геліос
Гірник-Спорт  -  Буковина
Скала-Верес
Десна-Тернопіль
Авангард-Колос

25 тур 
14.04.2017 
Геліос-Арсенал 
Черкаський Дніпро-Полтава 
 Нафтовик-Укрнафта-Оболонь-Бровар
Миколаїв-Іллічівець 
Буковина-Інгулець 
Верес-Гірник-Спорт 
Тернопіль-Скала 
Колос-Десна 
Авангард-Суми 


26 тур
22.04.2017
Арсенал-Буковина
Полтава-Геліос
Оболонь-Бровар-Черкаський Дніпро
Іллічівець  -  Нафтовик-Укрнафта
Суми-Миколаїв
Інгулець-Верес
Гірник-Спорт  -  Тернопіль
Скала-Колос
Десна-Авангард


27 тур 
29.04.2017 
Верес-Арсенал 
Буковина-Полтава 
Геліос-Оболонь-Бровар 
Черкаський Дніпро-Іллічівець
 Нафтовик-Укрнафта-Миколаїв
Тернопіль-Інгулець 
Колос-Гірник-Спорт 
Авангард-Скала 
Десна-Суми 


28 тур
03.05.2017
Арсенал-Тернопіль
Полтава-Верес
Оболонь-Бровар  -  Буковина
Іллічівець-Геліос
Миколаїв-Черкаський Дніпро
Суми  -  Нафтовик-Укрнафта
Інгулець-Колос
Гірник-Спорт  -  Авангард
Скала-Десна


29 тур
08.05.2017
Колос-Арсенал
Тернопіль-Полтава
Верес  -  Оболонь-Бровар
Буковина-Іллічівець
Геліос-Миколаїв
Черкаський Дніпро-Нафтовик-Укрнафта
Авангард-Інгулець
Десна  -  Гірник-Спорт
Скала-Суми


30 тур 
13.05.2017 
Арсенал-Авангард 
Полтава-Колос 
Оболонь-Бровар-Тернопіль 
Іллічівець-Верес
 Миколаїв-Буковина 
Нафтовик-Укрнафта-Геліос
Суми-Черкаський Дніпро 
Інгулець-Десна
Гірник-Спорт-Скала 

31 тур
17.05.2017
Десна-Арсенал
Авангард-Полтава
Колос  -  Оболонь-Бровар
Тернопіль-Іллічівець
Верес-Миколаїв
Буковина  -  Нафтовик-Укрнафта
Геліос-Черкаський Дніпро
Скала-Інгулець
Гірник-Спорт-Суми

32 тур 
21.05.2017
 Арсенал-Скала 
Полтава-Десна 
Оболонь-Бровар-Авангард 
Іллічівець-Колос 
Миколаїв-Тернопіль 
Нафтовик-Укрнафта-Верес
Черкаський Дніпро-Буковина 
Суми-Геліос 
Інгулець-Гірник-Спорт 


33 тур
27.05.2017
Гірник-Спорт  -  Арсенал
Скала-Полтава
Десна  -  Оболонь-Бровар
Авангард-Іллічівець
Колос-Миколаїв
Тернопіль  -  Нафтовик-Укрнафта
Верес-Черкаський Дніпро
Буковина-Геліос
Інгулець-Суми


34 тур 
02.06.2017 
Арсенал-Інгулець 
Полтава-Гірник-Спорт 
Оболонь-Бровар-Скала 
Іллічівець-Десна 
Миколаїв-Авангард 
Нафтовик-Укрнафта-Колос
Черкаський Дніпро-Тернопіль 
Геліос-Верес 
Суми-Буковина 


Категория: ПФЛ

Дата: 17.07.2016
Теги:

RS COMP - Интернет магазин компьютерной техники
Новости по теме:
Лента новостей

Блоги





Эксклюзивный информационный партнер:






▲ Вверх