Післяматчева прес-конференція Юрія Ярошенка
Головний тренер ПФК "Суми" Юрій Ярошенко прокоментував перемогу над ФК "Нафтовик-Укрнафта":

 - В першу чергу хочу подякувати за перемогу своїй команді. Ми більше хотіли перемогти. Ми сьогодні дуже ефективно розпорядилися своїми моментами. На охтирчан результат не тиснув, була свобода в їхніх діях. 

Коли на Ваш погляд стався переломний момент в матчі?
- Коли ми забили 3-ій м’яч. Я сьогодні розмовляв зі Славою Койданом, щоб він більше пробивав з середньої та дальньої дистанції, у нього дуже хороші ефективні удари. Він сьогодні реалізував моменти, допоміг команді, він гравець молодий, прогресивний, йому потрібен час. Дуже добре сьогодні відпрацював Брікнер, десь йому не вистачило сил. Зробили заміни, бо було багато верхових передач, ми їх програвали. З виходом на поле Кравчука стало спокійніше, однак дуже велика відповідальність лягла на гравців, передусім через те, на якому місці в турнірній таблиці ми опинились. 

Після минулої домашньої поразки Ви говорили, що оштрафуєте гравців, на яку суму?
- Так, для наших зарплат ця сума суттєва. Згадую поразку в Миколаєві, де ми могли брати очки, однак, наша розконцетрація уваги з 20-ї по 35-ту хвилину все перевернула. Дуже важкий сьогодні був психологічний  стан гравців, однак я радий,що вони з цим справились. 

Сьогодні на дербі прийшло 610 чоловік…

- Подивіться, що в цілому з відвідуваністю матчів в Україні. До того ж, сьогодні робочий день, і в країні сьогодні дуже важко з економічної точки зору. По завершенню сезону я розповім, чому так сталося, що ми опинилися на такому і місці і що потрібно для того, щоб ми розвивалися  як клуб.
Категория: Пресс-конференции
Дата: 28.05.2016
Теги:

Новости по теме:
Лента новостей

Блоги

Эксклюзивный информационный партнер:


▲ Вверх