Юрій Ярошенко: "Ми ще до сих пір їдемо з Тернополя" - 15 Мая 2016 - ..:: ПФК «Сумы» | Официальный сайт ::..
Юрій Ярошенко: "Ми ще до сих пір їдемо з Тернополя"
Головний тренер ПФК "Суми" прокоментував поразку від "Десни"

Одразу приношу вибачення від команди за сьогоднішній результат. Ми в сьогоднішньому матчі зробили максимум помилок для того, аби суперник нас дуже просто переміг. Той, хто більше помилявся – той і програв. Ми говорили про те, щоб максимально уважно провести початок матчу – футболісти це не почули. За 10 хвилин лінія оборони допустила максимум помилок при початковій організації атакуючих дій. Потім ми вирівняли гру, взяли під контроль, непогано комбінували, створили три гольові моменти – не забили, потім зробили все для того, аби отримати червону картку. Нам залишається зробити детальний аналіз цього матчу і донести до гравців, що не можна так ставитися до гри, тим більше, знаходячись на тому місці в таблиці, де ми зараз. Ми ще до сих пір «їдемо» з Тернополя, ось і наслідок цього. Відчувалася якась ейфорія, хоча звідки вона могла бути для нашої команди… Вину за поразку беру на себе, розберуся обов’язково.

Які будете робити висновки?

Будуть штрафи. Я вже довго говорив про це, ми не та команда, яка отримує хороші матеріальні блага, мені не хочеться гравців в цьому плані ущемляти, та коли вони починають помилятися систематично… Пригадую матч з Полтавою, коли примудрилися в кінці першого тайму пропустити гол, плюс ще й видалення придумали собі. І, як наслідок, поступилися 1:3 . Зараз така ж ситуація. Те що планували в ігрових діях – ми це витримали хвилин 15, потім футболісти почали займатися самодіяльністю на полі. Граючи в меншості, необхідно було терпеливо чекати на своїй половині контратаки, ну і звичайно вижати максимум зі «стандартів» і забити гол, але при цьому не пропустити, на жаль, так не вийшло.

Категория: Пресс-конференции

Дата: 15.05.2016