Анатолій Назаренко: "Це був не наш день"

Тренер ФК «Тернопіль» Анатолій Назаренко на післяматчевій прес-конференції проаналізував хід матчу 26-го туру в першій лізі проти ФК «Суми», в якому тернополяни поступилися – 0:1.

– У сьогоднішньому матчі було багато моментів, але, як кажуть, це був не наш день. На жаль так складається, що цих днів у нас останнім часом дуже багато. Скажімо, у Черкасах ми пропустили на останніх хвилинах, а сьогодні мали кілька хороших моментів. Але маємо, те що маємо...

– До завершення чемпіонату залишається ще чотири тури. Які думки щодо цих матчів?

– Надія помирає останньою. Будемо робити все можливе, щоб останні ігри нормально провести, взяти максимум очок і за певних обставин 32 очка можуть стати прохідними для збереження місця в першій лізі. Коли вже буде безнадійна ситуація, тоді скажемо: все, ми зробили, що могли. Але зараз руки ніхто не опускає, тим більше команда чимало створює моментів, але потрібно забивати. 

– На Ваш погляд багато тактичних перестановок у тернопільській команді себе виправдали?

– Якби здобули позитивний результат, можна було відповісти ствердно на ваше питання. Але, думаю, що зіграли не гірше, ніж в останніх матчах.   

– Чи є якісь надії на переформатування першої ліги?

– Це питання не до мене, а до Федерації футболу. На це надіятися – марна справа. У будь-якому випадку буде спортивний принцип, за яким дві останні команди першої ліги мають вилетіти. Хіба станеться якесь диво...


Категория: Пресс-конференции
Дата: 12.05.2016
Теги:

Новости по теме:
Лента новостей

Блоги

Эксклюзивный информационный партнер:


▲ Вверх