Післяматчева прес-конференція Юрія Ярошенка - 6 Мая 2016 - ..:: ПФК «Сумы» | Официальный сайт ::..
Післяматчева прес-конференція Юрія Ярошенка

«Перед матчем я хлопцям говорив, що ця гра може датися нам просто, а може й бути важкою. Ми обрали найважчий шлях. Суперник будує свої ігрові дії через силовий футбол, через довгі передачі, у них хороша група атаки. Ми допускали багато помилок при виходах з оборони в атаку, плюс в першому таймі багато програвали єдиноборств. Я говорив , що тільки за рахунок розумної комбінаційної гри ми зможемо «вижимати» моменти – так і вийшло. Вдячний хлопцям за сьогоднішню гру. Попереду у нас ще багато роботи, особливо в тактичному плані. Дякую тим восьмистам вболівальникам, які сьогодні прийшли на гру і активно нас підтримували.

Яку оцінку поставите команді за гру?

У нас сьогодні позитивний результат – наразі це головне. Намагаємося поєднувати хорошу гру з результатом. Сьогодні фрагментами грали добре, фрагментами – жахливо ,особливо на початку першого і другого таймів пропустили мячі. Такі гравці, як Лебеденко,  дуже цінні для нас. Саша тільки вийшов на заміну – ми забили третій мяч. Те ж стосується і Жарікова, хлопець з першості області, Сам він з Охтирки. Добре працює на тренуваннях, прогресує, у нього є відчуття гольового моменту, йому ще необхідно додати в комбінаційній грі і буде для нас хороше підсилення.

Наскільки близько був Махновський до четвертого попередження в четвертій грі за ПФК «Суми»?

Махновський – це кваліфікований воротар. Ми бачимо його помилки але ж і бачимо як він нас виручає. В матчі з Оболонню за рахунку 0-0, він «потягнув» мяч, і сьогодні при рахунку 3-2 також відбив небезпечний удар. Коли треба було – він виконав свою роботу на високому рівні. У нього не було ігрової практики, а так він досвідчений і надійний воротар. До Литвиненка у мене ніяких питань, однак лінія оборони при ньому не спокійно себе почуває. Він трохи м’якуватий, починає захисникам щось говорити, а ті йому одразу у відповідь. Костя чітко дає настанови і вони їх виконують.

Категория: Пресс-конференции

Дата: 06.05.2016