ПФК "Суми" провів зірковий урок футболу на Ювілейному. ВІДЕО

Футбольний клуб «Суми» приєднався до всеукраїнського проекту «Зіркові уроки футболу», та провів урок фізкультури для учнів 6-го класу сумської школи №23.

5 травня замість звичайного уроку фізкультури сумських школярів клубним автобусом привезли на головну футбольну арену міста – стадіон Ювілейний, де на них чекали зіркові вчителі – асистент головного тренера ПФК «Суми», майстер спорту України, кращий гравець і кращий бомбардир Першої ліги 2005/06 рр. Богдан Єсип, а також лідер команди ПФК «Суми» Олександр Лебеденко. 

Заняття розпочали роботою з м’ячем, після цього провели спортивні естафети. І на останок діти поділилися на дві команди та пограли у футбол на стадіоні, який вже завтра, 6 травня, прийматиме матч ПФК «Суми» - ФК «Авангард».  Під кінець футбольного уроку на стадіон прибула вся команда ПФК «Суми» для передматчевого тренування. Тому у дітей була можливість сфотографуватися зі своїми улюбленцями та взяти у них автографи. 

По завершенні заходу, школярі отримали призи від спонсорів проекту: м’ячі від ТМ Мітре, солодкі напої від ТМ Живчик та книги від «Видавництва Старого Лева». Окрім цього, учням подарували настінні календарі ПФК «Суми», листівку-флаєр на згадку про зірковий урок футболу, а також подарунок від керівництва стадіону «Ювілейний» - сімейні квитки на матч «Суми» - «Авангард». 

«Нам потрібно максимально популяризувати футбол та здоровий спосіб життя. Вдячні ПФЛ та всім спонсорам і партнерам за те, що влаштували таке свято. Ми побачили, які діти щасливі, скільки в них позитивних емоцій. Приїдуть до школи і будуть всім розповідати ,як грали на Ювілейному разом з професійними гравцями», - зазначив Президент федерації футболу Сумщини, керівник з питань безпеки ПФК «Суми» Андрій Прохорович.  

«Це позитивні емоції, діти в доброму настрої, прививаємо любов до футболу, як бачите, сьогодні тут грають і хлопці і дівчата, головне, щоб вони були здорові», - поділився враженнями асистент головного тренера ПФК «Суми» Богдан Єсип.

«З дітьми завжди приємно працювати, головне що їм було цікаво. Хочеться побажати, щоб вони займалися спортом та розвивали себе», - додав гравець ПФК «Суми» Олександр Лебеденко.

Зіркові уроки футболу – всеукраїнський партнерський проект Професіональної футбольної ліги, Видавництва Старого Лева, ТМ Mitre та ТМ Живчик. Починаючи з квітня представники футбольних клубів  проводять уроки футболу для школярів 10 міст України: Маріуполя, Миколаєва, Кременчука, Рівного, Сум, Києва, Стрия, Кіровограду, Чернівців та Білої Церкви.

Повний фоторепортаж можна переглянути за посиланням https://vk.com/album-23499386_231683317
Категория: Интервью
Дата: 05.05.2016
Теги:

Новости по теме:
Лента новостей

Блоги

Эксклюзивный информационный партнер:


▲ Вверх