Післяматчева прес-конференція Юрія Ярошенка

Головний тренер ПФК «Суми» прокоментував перемогу над  ФК «Оболонь-Бровар»

Всіх вітаю з перемогою, в першу чергу наших молодих гравців, які вірять в себе. В цьому матчі нам необхідно було проявити терпіння, морально-вольові якості ,вміти виходити із оборони в атаку. У нас це протягом двох таймів виходило. Звичайно ,були помилки, однак у футболістів було велике бажання, тому хочу ще раз їм подякувати. На останніх хвилинах у Оболоні був хороший момент – наш воротар виручив і після цього розпочалася атака, результатом якої став забитий нам м’яч.

Новачка Махновського тримали в секреті до останнього моменту…

Буквально два тижні тому нам зателефонував агент і запропонував кандидатуру Костянтина.  Я цього гравця добре знаю ще по виступам в Севастополі. На сьогодні це реальна допомога нашим молодим гравцям. Його міжнародний трансферний лист був в Азербайджані, ми тільки вчора вирішили всі питання з документами і отримали паспорт гравця. Не хотілося поспішати оголошувати поки не вирішимо всі питання.

За рахунок чого команда сьогодні перемогла?

Наш суперник дуже кваліфікований – треба було осмислено виходити з оборони в атаку, десь моментами це не виходило ,однак ми намагалися атакувати протягом всієї гри. Майстерність гравців також зіграла роль – Лебеденко віддав хороші передачі а хлопці все правильно виконали на завершальній фазі атаки.

В перемогу повірили після першого голу чи після фінального свистка?

Після свистка. Для наших гравців ця перемога дуже важлива і дуже хороший стимул. Зараз ми в важкій ситуації, намагатимемося все виправити.  

Категория: Пресс-конференции
Дата: 16.04.2016
Теги:

Новости по теме:
Лента новостей

Блоги

Эксклюзивный информационный партнер:


▲ Вверх