Анонс матчу ПФК "Суми" - ФК "Оболонь-Бровар"


У суботу, 16 квітня, о 16-00, ПФК "Суми" на "Ювілейному" прийматиме ФК "Оболонь-Бровар" м.Київ

За перебігом подій на футбольному полі можна буде спостерігати онлайн


Турнірне становище командІсторія протистоянь:

7 тур
5 вересня 2015 р., м.Київ, стадіон «Оболонь-арена»

ФК "Оболонь-Бровар" - ПФК «Суми» - 4:2

Голи:
Продан 31', 49', 67', Фаворов 82' - Єрмаченко 23', Лебеденко 85'

Попередження:
Гордійчук 25', Пінчук 54' - Голіков 62', Ігнатенко 68'


"Оболонь-Бровар": Піцан, Пінчук, Корнєв, Аблітаров, Кіцута (Коваленко, 50), Гордійчук, Фаворов (Шевченко, 85), Бровченко, Бідловський, Сахнюк, Продан (Мандзюк, 74)
Запасні: Кулініч, К. Коваленко, Шевчук, Проневич

ПФК Суми: Литвиненко, Єрмаченко (Яременко 75'), Западня, Ігнатенко (Сидоренко 69'), Гребенюк, Брікнер, Лебеденко, Фарід (Голіков 56'), Радченко, Котелюх, Медведєв
Запасні: Важинський, О. Пінчук, Томенко, СавінКубок України
1/16 фіналу
22 серпня 2015 р., м.Суми, стадіон «Ювілейний»

ПФК «Суми» - ФК "Оболонь-Бровар" - 0:1
Гол: Шевчук 46'
Попередження: Ігнатенко 31', Фатьянов 68', Голіков 90'+4' - Рустамов 27', Фаворов 90'+2', Корольчук 90'+3'


ПФК "Суми": Литвиненко, Радченко, Томенко (Голіков 80'), Котелюх, Западня, Ігнатенко, Брікнер (Сидоренко 61'), Лебеденко, Єрмаченко (Фатьянов 51'), Богачов, Гребенюк
Запасні: Важинський, Пінчук, Сулейман, Яременко

ФК "Оболонь-Бровар": Піцан, Рустамов, Корнєв, Аблітаров, Кіцута, Гордійчук, Фаворов (Сахнюк 77'), Продан, Коваленко І (Бровченко 58'), Мандзюк (Корольчук 88'), Шевчук
Запасні: Федорівський, Пінчук, Коваленко К, Проневич


Склад команди ФК "Оболонь-Бровар"


Історична довідка

На початку 2013 року стало відомо, що колишній почесний президент футбольного клубу «Оболонь» Олександр Слободян створює нову команду під назвою «Оболонь-Бровар». Юридично команда не могла залишити стару назву.

Дізнавшись про появу нового клубу, вболівальники «Оболоні» відразу ж звернулися до керівництва «Оболонь-Бровар» з проханням залишити атрибутику старого клубу. І ще попросили не ставити на емблемі рік заснування клубу. Втім, новий клуб не має жодного відношення і до старої команди — це дві різні структури. Старий клуб був громадською організацією, а цей став ТОВ «Оболонь-Бровар», де засновником і стовідсотковим власником є ​​ПАТ «Оболонь».

З колишньої «Оболоні» у новому клубі залишилися лише лікарі, адміністратори, масажисти і тренер другої команди Олег Мазуренко. З футболістів — кілька гравців другої команди, а також повернулися досвідчені Андрій Корнєв та Валерій Іващенко, які свого часу грали в «Оболоні». Всі решта — випускники ДЮФШ «Зміна-Оболонь». Головним тренером нової команди був призначений Сергій Солдатов, який працював до цього в ДЮФШ з випускним класом, який і склав основу команди «Оболонь-Бровар».

Навесні 2013 року керівництво клубу подало документи в атестаційну комісію ФФУ для отримання статусу професійного, а також заявку на участь в аматорському чемпіонаті 2013 року.

Перший матч в ААФУ команда зіграла 1 травня 2013 року проти «Авангарда» із Корюківки (0:0).

Перший м’яч в ААФУ забив Василь Білошицький, сталося це у другому турі (08.05.13) у матчі проти «Зорі» з Білозір’я (1:1).

14 червня 2013 року стало відомо, що «Оболонь-Бровар» отримала атестат учасника чемпіонату України серед команд другої ліги сезону 2013/2014.

Категория: Анонсы
Дата: 15.04.2016
Теги:

Новости по теме:
Лента новостей

Блоги

Эксклюзивный информационный партнер:


▲ Вверх