ФК "Зірка" – ПФК "Суми" - 2:0 - 26 Марта 2016 - ..:: ПФК «Сумы» | Официальный сайт ::..
ФК "Зірка" – ПФК "Суми" - 2:0

Чемпіонат України з футболу. Перша ліга
19 тур
26 березня 2016 р., м.Кіровоград, стадіон «Зірка»

ФК "Зірка" - ПФК «Суми» - 2:0

Голи: Баранець Борис 23', Кучеренко Олександр 83' (пен)

Текстова трансляція

"Зірка": 44. Паст Євген, 8. Лупашко Владислав, 9. Щедрий Артем, 10. Допілка Олег (капітан), 11. Бацула Андрій, 16. Баранець Борис, 18 Кучеренко Олександр, 22. Баранець Григорій (17. Деребчинський Олександр 82'), 55. Ковальов Максим, 77. Чичиков Олексій (95. Попов Роман 90'), 99. Локтіонов Роман (50. Акименко Олександр 74')
Запасні: 33. Поштаренко Павло, 7. Мостовий Андрій, 20. Фатєєв Дмитро, 24. Зубков Руслан

ПФК "Суми": 23. Литвиненко Олександр, 24. Западня Артур, 17. Суходуб Богдан, 19. Кравчук Євген, 16. Богачов Дмитро (капітан), 18. Койдан В'ячеслав (22. Ігнатенко Олександр 67'), 3. Голіков Олександр (9. Олійник Дмитро  82'),14. Брікнер Іван, 77. Луговий Єгор. 11. Лебеденко Олександр, 15. Жаріков Дмитро (7. Меркушов Артем 57')
Запасні: 71. Хоменко Ярослав, 2. Медведєв Олександр, 25. Саф'яник Євген

З перших хвилин «Зірка» почала пресингувати сумчан на їх половині поля. На початку гри Григорій Баранець замикав передачу з флангу , але влучив в поперечину.

На 9-й хвилині Артем Щедрий перехопив передачу суперника, вийшов сам на сам із воротарем «Сум» Олександром Литвиненком, але пробив повз ворота.

У Артема Щедрого був момент, однак при виході сам-на-сам з воротарем «Сум» Олександром Литвиненком, але пробив повз ворота.

На 23 хвилині Борис Баранець перехопив м’яч, увірвався до штрафного майданчика, обіграв воротаря і відкрив рахунок у матчі – 1:0 У другому таймі боротьба була рівною, в основному в центрі поля.

З 60 хвилини сумчани заграли сміливіше та перехопили ініціативу. В середині тайму у Суми по-справжньому небезпечний момент, коли після метушні у штрафному майданчику Зірки й удару у виконанні сумчан Роману Локтіоновудовелося виносити м’яч із порожніх воріт.

На 84 хвилині гравці Сум сфолили на Чичикову у своєму карному майданчику. Пенальті реалізував Олександр Кучеренко — 2:0.

На післяматчевій прес-конференції головний тренер ПФК «Суми» Юрій Ярошенко відзначив, що його команді було складно грати проти найреальнішого претендента на підвищення у класі. Проте, такі ігри дозволять його молодим гравцям швидше вчитись і розвиватися. Юрій Миколайович також похвалив відмінний стан газону на кіровоградському стадіоні. Також наставник сумчан підкреслив, що в ситуації з пенальті позиційно, при боротьбі з Олексієм Чичиковим, помилився молодий півзахисник Олександр Ігнатенко.

Керманич «Зірки» Сергій Лавриненко подякував вболівальникам за підтримку. Відзначив, що на трибунах було дуже багато дітлахів, а значить футбол у Кіровограді набуває ще більшої популярності. Ще Сергій Дмитрович зазначив, що у перших весняних іграх буде важко протистояти суперникам, адже функціонально всі команди готові приблизно однаково, і на перший план вийде психологічний стан. А в суперників «Зірки» він буде кращим, бо в іграх із лідером їм просто немає чого втрачати. Наставник кіровоградців також відзначив якість газону, а відповідаючи на запитання щодо гравців, які пропустять наступний матч, сказав, що є виконавці, які зможуть їх гідно замінити.

Категория: Анонсы

Дата: 26.03.2016