Юрій Ярошенко: «На сьогодні для нас головне - результат»


Головний тренер ПФК «Суми» підбив підсумки зимового міжсезоння

Як прокоментуєте контрольний матч з «Геліосом»?

Це був заключний спаринг навчально-тренувального збору, хотілося побачити в якому ми знаходимося функціональному стані і як виглядаємо в тактичній плані перед початком чемпіонату. Було важко грати при таких погодних умовах. 
Та все ж ми добре почали поєдинок, провели хорошу атаку, забили м’яч, але потім розслабилися, перестали йти вперед, сіли в оборону, пропустили гол. Був присутній технічного брак – в тому числі і через негоду. Згодом гра вирівнялася, у другому таймі у нас було достатньо гольових моментів, в яких треба було забивати, але підвела реалізація  
Я задоволений діями тих гравців, які вийшли на заміну на останні 25 хвилин, хлопці порадували хорошою грою. Також добре відіграв воротар Литвиненко, який в трьох-чотирьох моментах дійсно врятував команду від пропущеного м’яча. 


Який з усіх спарингів зимового міжсезоння, на Вашу думку, був найкращим? 

Це подинок з полтавською «Ворсклою».  В першу чергу, ми хотіли дізнатися  співвідношення наших сил у порівнянні з командою Прем’єр ліги. Побачили  наші сильні і слабкі якості як в командних, так і в індивідуальних техніко-тактичних діях. Хочеться  подякувати полтавській команді за спаринг та можливість помірятися силами з суперником вищого рівня.    


Чи задоволені підготовчими зборами вцілому?

Говорити про те, задоволені підготовкою чи ні – зможемо сказати в кінці чемпіонату. Тоді буде дійсно видно нашу роботу. Вважливо донести до гравців і до всього колективу, що найважливіше для нас на сьогодні – це результат. А вже в кінці сезону, дивлячись на результат, зможемо сказати, наскільки ефективно ми попрацювали на підготовчому зборі.


Як щодо кадрових змін у команді?

Зараз будується новий молодий колектив, прийшла група гравців , яка повинна підсилити гру нашої команди. Як вони себе проявлять – побачимо вже в чемпіонаті. Зазначу, що в останньому поєдинку на полі грало сім футболістів з Сумської області.


22 березня команда починає підготовку до першого офіційного матчу…

Тренувальний процес проходитиме в одноразовому режимі. Проводитимемо і  теоретичні заняття, будемо детально  вивчати нашого суперника - «Зірку». 
Хоча, ми цим займалися і до цього моменту. Також заздалегідь готуємося і до першого домашнього матчу з «Іллічівцем».  
Категория: Интервью
Дата: 21.03.2016
Теги:

Новости по теме:
Лента новостей

Блоги

Эксклюзивный информационный партнер:


▲ Вверх