Юрій Ярошенко: «Задоволений ставленням гравців до тренувального процесу»


Головний тренер ПФК «Суми» Юрій Ярошенко підвів підсумки першого етапу навчально-тренувального збору:

"На цьому загальнопідготовчому етапі ми працювали над підвищенням своїх фізичних кондицій і брали участь у турнірі, де переглядали новачків, які на сьогодні могли б допомогти нашій команді. 

Вцілому, ми добре попрацювали на цьому етапі . З деякими гравцями вже підписано контракт – це Суходуб та Луговий. Такі гравці як Кравчук, Сафьяник, Разуваєв справили хороше враження, сподіваюся ми їх також «підпишемо». Кісіль та Козаченко нам не підійшли, вони вже залишили розташування команди. 

На Кубку Пожечевського потрібна була ігрова практика як для новачків, так і для основного складу. Я задоволений ставленням гравців до тренувального процесу.У нас не було завдання обов'язково перемогти в турнірі , хотілося просто добре виступити, ми з цією задачею справились. В кожному матчі грали двома складами – по одному тайму кожен. Якщо порівняти виступ на турнірі з минулим роком, то ми зробили крок вперед."

Наступний етап у нас спеціально-підготовчий, де нам потрібно буде приділяти увагу не тільки фізичним кондиціям, а й техніко-тактичній підготовці і поступово визначатися з тим стартовим складом, який буде нести більше навантаження в чемпіонаті. Можливо, на цьому етапі хтось з гравців себе проявить себе краще ніж в попередньому, все може змінитися, а конкуренція допомагатиме  футболістам розвиватись.
Категория: Интервью

Дата: 17.02.2016
Теги:

Новости по теме:
Лента новостей

Блоги

Эксклюзивный информационный партнер:


▲ Вверх