ПФК "Суми" - ФК "Мир" с.Горностаївка - 1:0 - 11 Февраля 2016 - ..:: ПФК «Сумы» | Официальный сайт ::..
ПФК "Суми" - ФК "Мир" с.Горностаївка - 1:0

Кубок Пожечевського, 3 тур

11 лютого, м.Полтава, 15:00

ПФК "Суми" -  ФК "Мир" с.Горностаївка - 1:0
Гол: Гребенюк 37'

ПФК "Суми":
1 тайм: Литвиненко, Богачов, Медведєв, Кравчук, Западня, Брікнер, Голіков, Гребенюк, Олійник, Лебеденко, Меркушов
2 тайм: Суходуб, Томенко, Ігнатенко, Фатьянов, гравці на перегляді

ФК "Мир":
Полуянов, Візарєв, Радевич, Соляник, Цівко, Щечка, Горобець, Тарануха, Комягін, Романчук ,Фальковський
запасніШвець, Момонов, Чмеленко, Бриж, Петриченко, Шмиговський, Зайцев, Ємельянов, Марьєвич, Жаріков, Карой

В матчі 3-го туру Кубку Пожечевського ПФК «Суми» з рахунком 1-0 перемогли друголігову команду «Мир» з Горностаївки Херсонської області.

Традиційно підопічні Юрія Ярошенка перший тайм грали основним складом і мали декілька нагод відкрити рахунок. Зробити це вдалося на 37-ій хвилині. Меркушова збили в штрафній зоні і арбітр вказав на 11-метрову позначку. Лебеденко не реалізував пенальті – воротар впорався з ударом, однак, на добиванні вдало зіграв Гребенюк, і м'яч все ж потрапив до сітки – 1:0.

В другому таймі «Суми» грали молодіжним складом. Новачки тривожили ворота Горностаївки переважно дальніми ударами, а от херсонцям зрівняти рахунок завадила поперечина. Друга половина гри пройшла без голів, тому підсумковий рахунок 1:0 і «Суми» мають в своєму активі 7 очок після 3-х зіграних поєдинків на Кубку Пожечевського.