ПФК "Суми" - Збірна вільних агентів - 0:0 - 9 Февраля 2016 - ..:: ПФК «Сумы» | Официальный сайт ::..
ПФК "Суми" - Збірна вільних агентів - 0:0

Кубок Пожечевського, 2 тур

9 лютого, м.Полтава, 15:00

ПФК "Суми" - Збірна вільних агентів - 0:0

ПФК "Суми":
1 тайм: Литвиненко, Богачов, Медведєв, Кравчук, Западня, Брікнер, Голіков, Гребенюк, Олійник, Лебеденко, Меркушов
2 тайм: Томенко, Ігнатенко, Фатьянов, гравці на перегляді

Збірна вільних агентів:
Саух, Попов, Ільчиш, Олефір, Голованьов, Шмиголь, Масюк, Халілов, Дяченко, Мисяйло, Романчук.
запасні: Мартян, Гриценко, Манасян, Потапенко, Богданов, Гулович, Пономарьов.

Поєдинок 2-го туру Кубка Пожечевського команда сумчан зіграла з футболістами Полтавщини, які наразі шукають нову команду для продовження кар’єри. Перший тайм проходив під диктовку ПФК «Суми», підопічні Юрія Ярошенка постійно атакували, супернику залишалося тільки оборонятися. Вже на початку матчу з близької відстані небезпечно пробив Меркушов – голкіпер полтавців справився з ударом.  Згодом Меркушов замикав в штрафній прострільну передачу від Лебеденка, але пробив вище воріт. В середині тайму Лебеденко головою переправляв м’яч у ворота після навісу Западні, і знову повз ворота. Наприкінці першої половини гри голкіпер полтавців знову врятував свою команду. На цей раз від удару Брікнера.

В другому таймі «Суми» грали іншим складом, більшість складали гравці, які знаходяться на перегляді, тому протистояти досвідченішим суперникам їм було складно. На початку тайму виник момент, коли під час прийому м’яча від свого захисника круглий потрапив у руку сумському голкіперу – арбітр призначив вільний удар в бік воріт ПФК «Суми» в районі 11-мерової позначки. Після розіграшу м’яч влучив у поперечину.  Сумчани відповіли двома пострілами з дальньої дистанції, та в обох випадках м’яч опинявся в руках голкіпера полтавців. У підсумку, результативний на моменти матч закінчився сухим рахунком.