ПФК «Суми» вийшов з відпустки

ПФК «Суми» вийшов з відпустки і почав підготовку до весняної частини футбольного сезону.

25 січня, на полі футбольного центру «Барса», відбулося перше тренування, в якому взяли участь 20 гравців, які перебувають на перегляді у головного тренера Юрія Ярошенка. Серед них і ті, хто знаходяться в аренді футбольного клубу «Барса».

«Після першого тренування не можна оцінити рівень підготовки нових гравців, до того ж зараз не дуже сприятлива погода. Єдине, що при таких умовах можна звернути увагу на  спритність, координацію та правильність мислення футболістів», - зазначив наставник сумської команди.

За словами головного тренера, висновки щодо нових гравців можна буде зробити після двосторонньої гри, яка відбудеться 27 січня, та спарингу з охтирським «Нафтовиком». Якщо погодні умови не стануть на заваді, то футболісти, що знаходяться на перегляді у «Сум» зіграють з охтирчанами у суботу, 30 січня, на полі ФЦ «Барса». Початок матчу об 11-00. Цим поєдинком і завершиться селекційний збір. 

1 лютого до тренувань новачків приєднається основний склад команди. «Тренування проходитиме в дворазовому режимі - заняття аеробікою і силові вправи в спортзалі та безпосередньо робота на футбольному полію. 6 лютого заплановано спаринг з командою, яка виступає в Чемпіонаті Харківської області. Ще одна контрольна гра відбудеться 12 лютого, з суперником визначимося найближчим часом. Плануємо взяти участь в одному з турнірів – або поїдемо в Маріуполь, або зіграємо на «Кубку Пожечевського» в Полтаві. Хотілося б поїхати до Маріуполя, там  дуже комфортні умови для тренувань. Для нас це добра нагода попрацювати в декількох тактичних розстановках, та послідкувати за взаємодією гравців на футбольному полі", - розповів головний тренер Юрій Ярошенко.


Категория: Разное
Дата: 25.01.2016
Теги:

Новости по теме:
Лента новостей

Блоги

Эксклюзивный информационный партнер:


▲ Вверх