"Зірка" перемагає вдома. Огляд матчу "Зірка" - ФК "Суми".

«Зірка»- ФК «Суми» 1-0 ( Сергій Яковенко, 11).

18 вересня. 16.00. Стадіон «Зірка». Арбітри: С. Скирда (Харків), С. Беккер (Харків), Ю. Синишин (Івано-Франківськ).

Склад «Зірки»: 12. Іван Карабін, 2. Павло Новицький, 17. Дмитро Мамотенко, 20. Артем Путивцев, 4. Євгеній Шаповал, 5. Василь Кордюк, 18. Андрій Шибко (16. Андрій Деордиця), 15. Євгеній Колесник (21. Іван Гомза), 8. Сергій Яковенко (10. Олександр Згура), 9. Валентин Горкун (3. Максим Скороходов), 6. Олександр Крикливий (11. Руслан Борш).

Склад ФК «Суми»: 1. Денис Мочулін, 3. Роман Морозов, 18. Александр Лебеденко, 7. Евгеній Литвиненко, 5. Віталій Волков, 19. Дмитро Романов, 4. Дмитро Молочай, 9. Владислав Матлаш (15. Станіслав Корсун), 6. Іван Кірієнко (10. Віталій Перететько), 2. Андрій Пацюк, 8. Ілля Дорошенко.

Попередження: Василь Кордюк -- Дмитро Молочай. Вилучення: Андрій Пацюк.

В дощову погоду на стадіоні «Зірка» відбувся матч 10 туру групи «Б» другої ліги між командами «Зірка» (Кіровоград) та ФК «Суми». Матч розпочався стартовою навалою господарів поля, котрі, не зважаючи на погодні умови, намагалися з самого початку заволодіти центром поля і в подальшому диктувати власні правила проведення ритму гри. І їм вдалося зробити не лише це, а забити швидкий гол у ворота суперників: на 11 хвилині матчу відзначився капітан команди Сергій Яковенко, який використав гарну передачу Валентина Горкуна. На далі кіровоградці не збавляли темпу своїх атак, але якість бажала кращого і це ще більше допомагало захищатися гостям. За весь перший тайм ФК «Суми» не вдалося біля воріт кіровоградської «Зірки» створити щось небезпечне, а пропустити вони могли ще: Олександр Крикливий та Сергій Яковенко не реалізували ігрові моменти. 

В другому таймі гості спробували нав’язати свою гру, але їхні спроби були марними, «Зірка», аналогічно першому тайму матчу, грала в свій футбол. Мали декілька можливостей подвоїти рахунок матчу на контр випадах, але грамотно в тих випадках чисельну перевагу гравців реалізувати не зуміли. Гості мали єдину можливість зрівняти рахунок на табло, коли після помилки воротаря Івана Карабіна, Віталій Перететько з меж штрафного майданчику пробив вище воріт господарів поля. Небезпечно виконав прямий удар з кутового по воротах Сергій Яковенко – воротар перевів м’яч на кутовий. Також запам’ятався удар Олександра Згури: після рикошету від захисника, м’яч влучив в штангу воріт. А на останніх хвилинах матчу, зупиняючи в контратаці Олександра Згуру, Андрій Пацюк одержав червону картку і залишив поле. В такому руслі і дограли матч команди. Кращими гравцями матчу були визначені центральний захисник «Зірки» Павло Новицький та голкіпер гостей Денис Мочулін. Отже, кіровоградська команда подолала чергу домашніх поразок і перемогла команду, в якої останній раз вигравала на своїй арені (16 липня в кубку України).

Источник: http://fczirka.com/

Категория: Обзоры матчей

Дата: 26.09.2008
Теги:

Новости по теме:
Лента новостей

Блоги

Эксклюзивный информационный партнер:


▲ Вверх