Гравці ПФК Суми завітали до військової частини з подарунками | ПФК "Сумы"

Гравці ПФК Суми завітали до військової частини з подарунками

15 травня гравці ПФК Суми відвідали військову частину А3204, що знаходиться у Житомирі. Тут є своя футбольна команда, яка зараз бере участь у турнірі серед воїнів АТО в Миколаєві.

Тож, щоб солдати краще тренувалися і виступали на футбольному полі, ПФК Суми подарував їм 12 м’ячів та комплекти тренувальної форми. Подарунки вручали Дмитро Богачов, Тарас Дурай, Ярослав Рафальський, Ростислав Тарануха та начальник команди Руслан Назаренко.

Командування військової частини було щиро вдячне футболістам за подарунки та вручило грамоту з подякою за співпрацю і підтримку.

Для футболістів провели екскурсію по частині, показали, як живуть військовослужбовці, розповіли про їх побут, тренування та підготовку. Сумчанам запропонували у майбутньому зіграти товариський матч з солдатами, а також пообіцяли провести заняття з фізпідготовки, на що наші футболісти охоче погодились.

Такі заходи ПФК Суми планує проводити і в майбутньому, та всіляко допомагатиме мужнім воїнам, які захищають нас і нашу країну від ворогів.