Чому ФК «Суми» не зіграє у Волочиську? | ПФК "Сумы"

Чому ФК «Суми» не зіграє у Волочиську?

Сьогодні ФК «Суми» мав зіграти матч 19 туру Першої ліги у Волочиську з місцевим «Агробізнесом». Проте, на жаль, матч не відбудеться, в зв’язку з чим керівництво клубу виступає з роз’ясненням ситуації.
На сьогоднішній день, через бездіяльність вже колишнього президента Ващенка Сергія Івановича, в ФК «Суми» склалась ситуація, що унеможливлює проведення матчу. Ще напередодні тренерський склад і гравці готувались до виїзду, проте, як стало відомо, ПФЛ не затвердив заявку нашої команди. За останні два тижні новим колективом ФК «Суми» була проведена масштабна робота з комплектування команди, проте, її участь в сьогоднішньому матчі неможлива через вищенаведені причини.
Принагідно рекомендуємо представникам ЗМІ користуватись офіційними джерелами ФК «Суми», зокрема, офіційним сайтом, а не неофіційними пабліками в Instagram, адже інформація, що публікується у таких джерелах, не має відношення до ФК «Суми».
Гравці та тренерський штаб продовжують роботу по вирішенню всіх організаційних питань та підготовку до наступного домашнього матчу проти луцької «Волині». Дякуємо за розуміння.