ПФК “Суми” повідомляє | ПФК "Сумы"

ПФК “Суми” повідомляє

ПФК «Суми» активно спостерігає за «чудовою» інформаційною програмою про футбол і просить не підіймати собі рейтинги за рахунок гучних та безглуздих заяв. Мало того, якщо Ви хочете щось заявити чи повідомити – то принаймні керуйтесь здоровим глуздом, а не заказними текстами ваших «обізнаних товаришів». Дякуємо великому спеціалісту та експерту в галузі договірних матчей за коментарі гри, ми прислухаємось і зробимо висновки, а можливо й звернемось за професійною допомогою, адже така велика програма як ваша, стала кузнею експертів, які «не, ну мы сдавали матчи, но не так». Готуючи сюжет, дуже просимо – виконуйте роботу професійно і шукайте аргументи, підкріплюючи їх фактами.

Звертаємось до всіх вболівальників та футбольноі громадськості:

1. Президента у ПФК Суми немає.

2. Матч в п’ятницю. ПФК Суми проживає на базі в Охтирці, де для того, щоб харчуватись в вихідні дні необхідно здійснювати додаткову оплату харчування, так як столова не працює, а у нашої команди такої можливості немає, тому домашні матчі будуть проводитись в п’ятницю, після чого гравцям команди надають вихідні. Смішно слухати пояснення, що матч був в пятницю тому, що немає європейських матчів. До відома деяких, їх і в суботу і в неділю не було.

3. Вилучення Артема Штанько. Це питання необхідно надсилати головному арбітру матчу – наша команда також не зрозуміла за що видалення в ситуаціі коли гравці Колоса були в положенні поза грою.

4. Пенальті. Адресуйте туди ж, ми вважаємо що його не було,що можна побачити по діях бокового арбітра, який не бачив гри рукою.

5. Гра центральних захисників. На жаль, футбол контактний вид спорту, в якому гравці отримують травми.

6. Сергій Геращенков – наскільки ми освідомлені, то жодного судового рішення по даному гравцю не має, а ваші заяви не мають ніяких законних підстав, а тому проявляйте поваги і дотримуйтесь букви закону, а де він грав, де він був,що робив – ми вважаємо – це як мінімум не професійно в студії підіймати такі питання.